GÜNCEL YEREL HABER 7,Dİ 24 SAAT GÜNCEL SİZİN SİTENİZ HOŞGELDİNİZ

ÇİNE DOSTFM,İ ÇEPDE DİNLE


Hangisi olduğunu çıkaramadım

Deniz aşırı bir ülkede askerliğini yapmakta olan Temel bir gün sevgilisinden bir mektup alır.

Sevgilisi artık ondan ayrıldığını bildirmekte ve fotoğrafını geri göndermesini istemektedir. Temel çok kızar. Arkadaşlarından eski kız arkadaşlarının fotoğraflarını toplar. Hepsini paket yapar ve sevgilisine gönderir. Pakete birde not iliştirir;

” Kusura bakma, hangisi olduğunu çıkaramadım. Lütfen kendi fotoğrafını al ve kalanını geri gönder!”Kadınların gidip kendilerine koca seçebilecekleri bir erkek mağazası açılmış. Mağaza 5 katlıymış. Bir üst kata çıkıldıkça, erkeklerin nitelikleri de yükseliyormuş. Magazada sadece tek bir kural gecerliymiş: herhangi bir katın kapısından içeri giren kadın, o kattan alışveriş yapmak zorundaymış. Eğer bir üst kata cıkmak isterse, tekrar aşağı katlara inemiyormuş.

Bir gün, bir grup kız arkadas, kendilerine koca seçmek icin mağazaya gitmişler. Birinci kat kapısında “Bu kattaki erkeklerin çalışacak bir işleri var ve çocukları da severler” yazıyormuş. Kızlar yazıyı okuyunca demişler ki:

– Eh, hiç yoktan iyidir, ama bir de üst kata bakalım.

İkinci kata çıkmışlar. Kapıda “Buradaki erkeklerin iyi bir işleri var, çocukları çok severler ve son derece yakışıklılardır.” yazıyormuş. Kızlar merak etmiş:

– Hııımmm, hiç fena değil, ama üst katta ne var acaba?

Üçüncü kata çıkmışlar. Kapıda “Buradaki erkeklerin çok iyi birer işleri var, çocukları severler, son derece yakışıklıdırlar, ev işlerine de yardım ederler.” yazıyormuş. Kızlar kendi kendilerine sormuşlar:

– Aman Tanrım!.. Çok etkileyici!.. Dördüncü katta ne var acaba?

Merak edip dördüncü kata çıkmışlar. Kapıda “Buradaki erkeklerin işleri çok iyi, çocukları çok severler, gayet yakışıklı olup ev işlerine yardım ederler, ayrıca son derece romantiktirler.” yazıyormuş. Kızların merakı daha da artmış ve kendi aralarında tartışmaya başlamışlar:

– Aman Tanrım!.. İnanılmaz!.. Bir üst katta bizi neyin beklediğini bir düşünün!..

Meraklarını yenemeyen kızlar, pespembe hayallerle beşinci kata çıkmışlar. Beşinci kat kapısında şöyle yazıyormuş:

“Bu kat boştur ve sadece kadınları memnun etmenin mümkün olmadığını kanıtlamak için konmuştur. Çıkış soldadır!..”

0 yorum:

Yorum Gönder

RADYOLAR BÖLÜMÜNDE RADİLARIMIZI DİNLEYEMEYENLER SAYFAMIZIN ALTINA YAZABİLİRLER İSTEK BİLGİLERİNİZİ
YAZABİLİRSİNİZ,,,,,
NO:BİTKİ GIDA GİBİ Bİ ÇOK ÜRÜN YAYINLIYORUZ LÜTFEN DOKDORUNUZU DANIŞMADAN KULLANMAYIN

ÇİNE DOSTFM ÇEPDE DİNLE TIKLA


 
  • Dostfm Haber Müzik Video Komedi Reklam © 2018 | nedimeteyze,yemek.tarifi,çinedostfm.dinle,bitki.faydaları Designer Link, in collaboration with Web Hosting , Blogger Templates and WP Themes | Blogger Tema