ÇİNE DOSTFM İSTEK GÖNDER

ÇİNE DOSTFM,İ ÇEPDE DİNLE


Bloggere Ziyaretçi Sayacı Ekleme Kolay ve Resimli Anlatım

                                                  Sayaç Nasıl Eklenir ?
Blogger'inize yada web sitenize gelen ziyaretçilerin sayısını merak etmeyen yoktur. Günde kaç tekil kaç çoğul ziyaretçinizin olduğunu bu ziyaretçilerin hangi kelimeleri kullanarak sizi bulduğu, en çok hangi tür konuların arandığını öğrenmenin başka bir yolu da ,sayfanızdaki sayaçların istatistikleridir.
Bütün bu verileri kolaylıkla takip etmek için Bloggerinize Gadget yardımı ile yerleştireceğiniz ziyaretçi sayacı sayesinde mümkün olacaktır.

Piyasada pek çok ziyaretçi sayacı mevcuttur bunların içinde tercih ettiğinizi kullanabilirsiniz, ancak bazıları ziyaretçi sayısını fazla yada az gösterebilmektedir. Siz Google arama motoruna "ziyaretçi sayacı"  yazarak aratın ve bulduklarınızdan birini tercih ediniz.
 Şimdi Ziyaretçi Sayacını Nasıl Yerleştireceğinizi Adım Adım Anlatalım.

BAŞLIYORUZ: Google arama motorunda bulduğunuz sayaç kodlarını kopyalayın ve bloğunuzda  kontrol paneline giriniz. YERLEŞİM + GADGET EKLE + HTML/JavaScript yolunu takip edin, aşağıdaki resimlerde olduğu gibi.HTL/JavaScript yazan yerin yanındaki + işaretine tıklayın karşınıza alttaki gibi pencere açılacaktır.
Açılan bu pencereye kopyaladığınız sayaç kodunu yapıştırın ve KAYDET butonuna basınız.

Sayaç yerleştirmeniz tamamdır. Sayacın Şimdi nerede görünmesini istiyorsanız sürükleyip oraya bırakın ve değişiklikleri kaydet butonuna basıp , sayacınızı güzel günlerde kullanınız.

0 yorum:

Yorum Gönder

RADYOLAR BÖLÜMÜNDE RADİLARIMIZI DİNLEYEMEYENLER SAYFAMIZIN ALTINA YAZABİLİRLER İSTEK BİLGİLERİNİZİ
YAZABİLİRSİNİZ,,,,,
NO:BİTKİ GIDA GİBİ Bİ ÇOK ÜRÜN YAYINLIYORUZ LÜTFEN DOKDORUNUZU DANIŞMADAN KULLANMAYIN

ÇİNE DOSTFM ÇEPDE DİNLE TIKLA


 
  • Dostfm Haber Müzik Video Komedi Reklam © 2018 | nedimeteyze,yemek.tarifi,çinedostfm.dinle,bitki.faydaları Designer Link, in collaboration with Web Hosting , Blogger Templates and WP Themes | Blogger Tema